Giełda Kolekcjonerska Wrocławscy Birofile

Kategoria
Giełdy
Termin
2018-06-09 08:00 - 13:00
Miejsce
Wrocław - Wrocław
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Giełdę wspólnie organizują Wrocławscy Birofile i Browar Prost.
Giełda odbędzie się 9 czerwca 2018 w godzinach 08-00-13.00 na terenie Browaru Prost we Wrocławiu przy ulicy Paprotnej 4.
Koszt stolika (kwadrat 80 cm) - 5 zł.
Pakiet powitalny 20 zł (piwo ,kapsel, otwieracz i podstawka giełdowa). Rezerwacja stolików: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na giełdzie będą dostępne cztery rodzaje piwa w cenie 5zł/0,5l, prawdopodobnie będzie też możliwość zakupu kawy i herbaty.
Otwarcie kuchni z uwagi na Festiwal Dobrego Piwa stoi pod dużym znakiem zapytania.

Jak dojechać na giełdę?

PKP/PKS

Z dworca PKP, jak i PKS można dostać się bezpośrednio w okolice browaru – należy wsiąść w tramwaj nr 15 (przystanek Dworzec Główny lub Dworzec Autobusowy) i jechać do samego końca (do pętli), kierunek Poświętne.

Lokalizacja przystanku Poświętne, jak i lokalizacja browaru znajduje się na załączonej mapce:

- kolorem czerwonym zaznaczono drogę, jaką należy przejść aby dostać się do browaru (należy ominąć centrum handlowe),

- kolorem niebieskim z kolei zaznaczono alternatywną drogę do browaru, która prowadzi obok nieczynnego torowiska. Teren jest trochę zarośnięty, jednak da się przejść, co pozwoli znacznie skrócić wędrówkę.

Samochód

Praktycznie nie ma znaczenia, z której strony jadąc (Łódź, Katowice, Poznań), najlepiej jest wjechać na Autostradową Obwodnicę Wrocławia (AOW) i przy zjeździe Wrocław Północ wjechać do miasta (zjechać na S5, po czym na drogę nr 5). Podejrzewam, że każda nawigacja bez problemu sobie z tym poradzi, a odległość od zjazdu W-aw Północdo browaru to ok. 3km. Droga jest prosta, bez ścisłego centrum.

 

Jak z giełdy trafić na Festiwal Dobrego Piwa?

Z przystanku Poświętne wsiadamy w tramwaj nr 15 (kierunek Park Południowy) i jedziemy do przystanku Rynek, gdzie konieczna jest przesiadka:

- wsiadamy w tramwaj nr 3, 10, 20 (wszystkie jadą w kierunku Leśnicy) i wysiadamy na przystanku Stadion Wrocław – Lotnicza.

UWAGA – tramwaje jadące w kierunku Stadionu jadą z przeciwległego przystanku w stosunku do tego, na którym wysiadamy z tramwaju nr 15.

Jeszcze jedna dość istotna rzecz dla osób poruszających się komunikacją miejską we Wrocławiu.

Od marca tego roku, zakup biletów w autobusach i tramwajach możliwy jest tylko poprzez transakcję zbliżeniową!! Automaty nie drukują biletów, za to pojawia się komunikat, że bilet zakupiono.

W automatach biletowych stojących na przystankach można już nabyć bilety w tradycyjny sposób.

 
 

Terminy

  • 2018-06-09 08:00 - 13:00

Wspierane przez iCagenda

Kalendarz

Ostatnio dodano do katalogu